Říjen 2011

Happy Halloween!!!

31. října 2011 v 21:49
Všem přeji št'astný halloween! :) Já si zapomněla koupit dýni, takže úplně úžasný :D Miluju tu atmosféru a ted' o ní přijdu...musím si to vynahradit ;) Nojo, tak mě mrzí, že se u nás neslaví. Už se vidím, jak bych šla všude na koledy a vykoledovala bych si tolik sladkostí, až bych praskla :D Všem v anglicky mluvících zemích závidím :) Ale třeba se ho jednou dočkáme i tady, jinak si za ním pojedu klidně na kraj světa :D Aspoň jednou v životě bych to chtěla zkusit. A co vy, slavíte HALLOWEEN nebo ne??

Roztomilé MJ' fotečky

27. října 2011 v 10:12
Našla jsem pár krásných foteček Majka, které prostě miluju!:) Taky, kdo by si je nezamiloval, MJ na nich vypadá nádherně;)
Fakt smutný :(

12. října 2011 v 16:41
Narazila jsem na youtube na hrozně smutný videa o MJ, když umřel. Je to hrozný, dost jsem si pobrečela...možná jste je už viděli :(


Jak dlouho?

1. října 2011 v 11:35
Zajímalo by mě, jak dlouho se bude ještě táhnout proces s Murrayem. Stačilo, když jsem viděla tu fotku MJ, kde je už po smrti :( a ted' bude vypovídat Prince Michael. Proč alespoň těm dětem nedaj pokoj?? Stejně je jasný, že za všechno může ten doktor, tak ať ho zavřou a Majkovu rodinu nechaj být..myslím, že si to zaslouží!
     
        Nejsem žádný anděl, vím to...